O NÁS

Zaměřujeme se převážně na tradiční českou kuchyni, přičemž k přípravě jídel využíváme maso z vlastní produkce. Na našich farmách (v nedalekém Štěnovickém Borku a v Ledcích u Plzně) chováme francouzský skot Blond Aquitaine, u gurmánů vyhlášený svým jedinečným masem, dále produkujeme kvalitní libové vepřové maso šunkového a baconového typu (chov plemen Pietrain a DL) a drůbež (chov brojlerových kuřat typu ROSS 308, COBB 500 a brojlerových krůt Big 6).

Proč bistro? Rozhodli jsme se za přijatelné ceny vařit lidem chutné “domácí” jídlo, nic z přeprodávaného masa často neznámého původu. V dnešní uspěchané době tak dokážeme nabídnout nadstandardní jídlo i v rámci rychlého občerstvení, a to v příjemném prostředí našeho bistra.

Každý pracovní den si lze vedle poctivé polévky vybrat ze čtyř hotovek, z toho jedno z jídel je vždy bez masa, aby si na své přišli i vegetariáni. Rovněž nechybí čerstvé zeleninové, těstovinové či ovocné saláty, stejně tak sladké zákusky a nápoje. V odpoledních hodinách nabízíme i vybrané minutky dle denní nabídky.

Vše dokážeme v případě přání zabalit s sebou do zatavených vaniček pro bezpečnou přepravu. Stejným způsobem balíme jídla určená pro rozvoz do firem, kdy takto zajišťujeme stravování našich zákazníků v Plzni a okolí.

Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA  Bistro TA FARMA Bistro TA FARMA Bistro TA FARMA Bistro TA FARMA Bistro TA FARMA Bistro TA FARMA