O NÁS

steak ´n´ grill americká 8 : : : : : : : : bistro sedláčkova 7 : : : : : : : : řeznictví palackého 6

Zaměřujeme se převážně na tradiční českou kuchyni, přičemž k přípravě jídel využíváme maso z vlastní produkce. Na našich farmách (v nedalekém Štěnovickém Borku a v Ledcích u Plzně) chováme francouzský skot Blonde d´Aquitaine, u gurmánů vyhlášený svým jedinečným masem, dále produkujeme kvalitní libové vepřové maso šunkového a baconového typu (chov plemen Pietrain a DL) a drůbež (chov brojlerových kuřat typu ROSS 308, COBB 500 a brojlerových krůt Big 6).

Proč bistro? Rozhodli jsme se za přijatelné ceny vařit lidem chutné “domácí” jídlo, nic z přeprodávaného masa často neznámého původu. V dnešní uspěchané době tak dokážeme nabídnout nadstandardní jídlo i v rámci rychlého občerstvení, a to v příjemném prostředí našeho bistra.

Každý pracovní den si lze vedle poctivé polévky vybrat ze čtyř hotovek, z toho jedno z jídel je vždy bez masa, aby si na své přišli i vegetariáni. Rovněž nechybí čerstvé zeleninové, těstovinové či ovocné saláty, stejně tak sladké zákusky a nápoje. V odpoledních hodinách nabízíme i vybrané minutky dle denní nabídky.

Vše dokážeme v případě přání zabalit s sebou do zatavených vaniček pro bezpečnou přepravu. Stejným způsobem balíme jídla určená pro rozvoz do firem, kdy takto zajišťujeme stravování našich zákazníků v Plzni a okolí.

 

 

 

Provozovatel: Profi-vita s.r.o., IČ 04884728, odpovědná vedoucí Lenka Šimonová